Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниНевже давати чи брати хабарі – це порушення Божої волі?
Новини

Невже давати чи брати хабарі – це порушення Божої волі?

На тему корупції в нашому суспільстві говорив директор Центру християнського виховання дітей та молоді, настоятель парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії в Луцьку священик Андрій Ротченков у черговій єпархіальній телепередачі «Людина духовна».

За словами панотця, корупція – то гріх жадібності, порушення Божої заповіді «Не кради!». Несправедливе збагачення процвітає в українському суспільстві, а влада, яку ми нерідко картаємо, – то вираз самого суспільства. Причина такої жадібності – віддаленість людини від Бога. Від того, що нажито нечесним шляхом, рано чи пізно прийде біда, наголошує о. Андрій. Настане покарання, допущене Богом.

Церква навчає жити по-християнськи, Церква постійно взиває до сумління суддів, лікарів, політичних діячів... Але всі повинні починати із себе, всі: не давати і не брати хабарів, а боротися зі своїми гріхами. Треба «всім молити Бога про духовне відродження нашої країни, аби громадянин, кожен на своєму місці, чесно та справедливо виконував свою роботу», – зазначив насамкінець священик.

Автор програми – протоієрей Микола Шутяк, настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця в обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні.

25 лютого 2016 р. Інші новини за рубриками: Луцький міський деканат, Священик Андрій Ротченков, Протоієрей Микола Шутяк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери