Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниВладика Михаїл – про відновлення старовини
Новини

Владика Михаїл – про відновлення старовини

18 червня 2017 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл під час проповіді на місці зруйнованого храму Йоана Богослова, що в Замку Любарта у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії Митрополит Луцький і Волинський 18 червня під час Богослужіння на залишках церкви Йоана Богослова на території замку Любарта, розкритикував людей, котрі виступають проти розбудови Луцька, бо, мовляв, місто історичне.

Про це розповіло інтернет-видання «Волинь24».

«Потрібно любити своє місто і розбудовувати його, а не просто казати: “Ми живемо в історичному місті, давайте нічого не робитимемо”. В нас є такі лукаві псевдохранителі історичності, які нічого не роблять. От завалилось – для них це добре, а реставрувати не можна», – наголосив очільник єпархії.

«Ти що, живеш у хаті і за все життя жодного разу ремонту в ній не робив? Обманщик і лицемір, хто так каже. Якщо в хаті ремонт робиш, то чому в місті не можна відновлювати будинки, проводити ремонти?» – додав владика.

З його слів, відновлювати старовину необхідно, однак – професійно, зберігаючи і шануючи. «Оце буде історична правда, яка закладена в основі розбудови міста», – підсумував митрополит.

21 червня 2017 р. Інші новини за рубриками: Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери