
Похвала Пресвятої Богородиці (субота акафісна)
Мученика Хрисанфа і мучениці Дарії (283) та з ними мучеників Клавдія, трибуна, Іларії, дружини його, Ясона і Мавра, синів їхніх, Діодора, пресвітера, і Маріана, диякона. Мученика Панхарія (бл. 302)...
На факт імовірного чуда в с. Підсинівка звернув увагу декан і настоятель місцевої парафії протоієрей Іван Зеленко під час окроплення йорданською водою домівки Сергія Королюка.
Завершуючи обряд, о. Іван помітив образ святителя Миколая Чудотворця на стіні господарської будівлі. Він мав вигляд старий, проте ризи угодника Божого були яскравими, «немов хтось розмалював». Мати хазяїна зазначила, що раніше ризи святителя були не такими, а, швидше, чорно-білими. За словами жінки, іконі більше 60 років.
Коли за декілька днів після візиту душпастиря омофор на образі оновився повністю, Сергій вирішив передати святиню до храму Різдва Йоана Хрестителя, що в рідному селі. Прийнявши її, о. Іван відслужив перед іконою акафіст Миколаєві Чудотворцю.
Зараз образ перебуває у цій же церкві й кожен може помолитися перед ним. Згодом у Божому домі облаштують місце для реліквій.