Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЦерква й рятувальники: проведімо свята без пожеж
Новини

Церква й рятувальники: проведімо свята без пожеж

27 квітня 2016 р. Практичні навчання для студентів ВПБА з правил порятунку людини і порядку використання первинних засобів пожежогасіння. Світлина інформаційної служби єпархії Митрополит Луцький і Волинський Михаїл та начальник управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук закликали священнослужителів і парафіян дотримуватися пожежної безпеки, особливо в період Великодніх Богослужінь.

Ці питання дуже важливі, адже за останні десять років у західному регіоні України згоріло 37 храмів, на Волині – п’ять. Тож маємо бути на осторозі: пильнувати в церквах за свічками та опалювальними приладами, а вдома – не давати дітям гратися з сірниками, на природі – не лишати після себе незагашених вогнищ. «Бережіть життя – найвищу цінність, подаровану Богом!» – закликають високопреосвященний Михаїл і пан Грушовінчук у зверненні до парафіян, повний тест якого можна прочитати ось тут.

Після спільної прес-конференції владики та генерал-майора служби цивільного захисту, що відбулася 27 квітня у Волинській православній богословській академії, працівники ДСНС провели практичні навчання для студентів ВПБА з правил порятунку людини і порядку використання первинних засобів пожежогасіння.

28 квітня 2016 р. Інші новини за рубриками: Церква і держава, Волинська православна богословська академія, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери