Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиЗвернення Управління єпархії та Управління ДСНС
Документи

Звернення Управління єпархії та Управління ДСНС

Шановні парафіяни!

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області та Управління Волинської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату закликають дотримуватися правил пожежної безпеки, щоб запобігти надзвичайним подіям під час Пасхальних свят.

За останнє десятиліття вогонь знищив п’ять дерев’яних храмів на Волині. А на території Західної України за цей період пожежі скоїлися у майже 300 церквах, 37 із яких вогонь знищив повністю.

Серед основних причин пожеж у церковних спорудах: необережне поводження з вогнем, порушення вимог безпеки при використанні електричних приладів, порушення вимог безпеки при експлуатації пічного опалення, влучання блискавок та підпали.

Звертаємося до кожного з Вас: будьте обережними при користуванні відкритим вогнем під час богослужінь, не дозволяйте дітям запалювати свічки без нагляду дорослих, намагайтеся дотримуватися безпечної відстані від свічників. У разі спрацювання пожежної сигналізації чи отримання повідомлення про пожежу негайно залиште приміщення храму, не створюючи паніки та тисняви.

Не забувайте про пильність і у власній оселі: будьте обережні з відкритим вогнем, слідкуйте за справністю електромережі та печей опалення, не дозволяйте дітям бавитися сірниками! А відпочиваючи на природі, глядіть, щоб не залишити після себе розпалене багаття, – це перший крок до пожеж в екосистемах.

Будьте обережні з вогнем, дотримуйтеся правил безпеки для власного блага. Бережіть життя – найвищу цінність, подаровану Богом!

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Начальник УДСНС України у Волинській області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук

27 квітня 2016 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери