Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Новини Здебський Юрій, протоієрей
Протоієрей Юрій Здебський
29 грудня 2016 р. Капелани відвідали Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та Відділення стаціонарного догляду людей похилого віку. Світлини з архіву священика Матвій Олійника.
Ковель: до свят капелани зустрілися з потребуючими Учасники ГО «Військові капелани Волині» відвідали Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та Відділення стаціонарного догляду людей похилого віку.
30 грудня 2016 р.
14 грудня 2016 р. Передача вифлеємського вогоню миру на україно-польському кордоні. Світлина з сайта Вug.org.ua
На Волинь прибув вифлеємський вогонь миру Володимирський районний декан протоієрей Євген Шевчук, володимирський міський декан протоієрей Юрій Пилипець, військовий капелан із Устилуга протоієрей Юрій Здебський зустріли польську делегацію, яка передала вифлеємський вогонь миру на україно-польському кордоні...
15 грудня 2016 р.
6 грудня 2016 р. У Володимирі-Волинському правлять подячний молебінь для бійців 14 бригади. Світлини з архіву священика Матвій Олінйика.
Священики привітали воїнів із Днем Збройних сил До свята української армії духовенство правило молебні та вручало церковні нагороди захисникам Батьківщини.
6 грудня 2016 р.
24 листопада 2016 р. Капелани відвідали школу-інтернат у Щасті. Світлини з архіву священика Матвія Олійника
Капелани: чергові благодійна поїздка та ротація (оновлено) Учасники ГО «Військові капелани Волині» вкотре відвідали зону АТО з гуманітарною допомогою...
2 грудня 2016 р.
14 жовтня 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освячує оновлений фотостенд. Світлина інформаційної служби єпархії.
Як єпархія відзначала День захисника України (оновлено) На Покрову Пресвятої Богородиці в Луцьку й деканатах окрім Богослужінь у храмах відбулись відправи та заходи з нагоди державного свята на честь українського воїнства.
17 жовтня 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери