Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Закидальський Андрій, протоієрей
Протоієрей Андрій Закидальський
Митрополит Михаїл освячує накупольні хрести для храму Великомучениці Катерини в Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії.
У Луцьку архієрей освятив накупольний хрест У день великомучениці Катерини митрополит Луцький і Волинський Михаїл відправив чин освячення хреста для поставлення його на бані майбутньої церкви на честь Божої угодниці (вул. Ветеранів, 1а). Перед цим владика очолив Службу в тимчасовому храмі з нагоди престольного празника.
8 грудня 2016 р.
Єпархіальний молодіжний табір. Світлини з архіву протоієрея Андрія Закидальського
Завершився єпархіальний молодіжний табір Управління єпархії, зокрема інспектор з питань місійної діяльності протоієрей Юрій Близнюк, провело традиційний, сьомий православний молодіжний табір в урочищі Білі Береги поблизу селища Колки Маневицького деканату...
25 липня 2016 р.
13 липня 2016 р. Піша хода до джерела Волинської ікони Божої Матері. Світлини з архіву протоієрея Андрія Закидальського.
На Маневиччині відбулася піша проща до джерела в Куликовичах У день Волинської ікони Божої Матері вірні парафії Святителя Миколая Чудотворця в Колках провели піше паломництво до джерела на честь цього образа.
22 липня 2016 р.
14 липня 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив служить молебень перед відкриттям табору. Світлина інформаційної служби єпархії.
Архієрей відкрив єпархіальний молодіжний табір Поблизу селища Колки Маневицького району митрополит Луцький і Волинський Михаїл, очоливши молебень на початок усякого доброго діла, відкрив православний молодіжний табір.
15 липня 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери