Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Єпархія
Єпархія
24 серпня 2020 р. На День Незалежності. Світлина інформаційної служби єпархії.
Духовенство єпархії святкує День Незалежності З нагоди головного державного свята в деканатах єпархії відбулися урочистості за участю священнослужителів та мирян єпархії...
24 серпня 2020 р.
6 серпня 2020 р. Зустріч із Послом Литви. Світлини з архіву Романа Цапа.
Митрополит зустрівся із послом Литви Митрополит Луцький і Волинський Михаїл поспілкувався із новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Вальдемарасом Сарапінасом.
7 серпня 2020 р.
В Управлінні єпархії створили новий підрозділ У духовній консисторії діятиме пенітенціарна служба. Її сформовано указом митрополита Луцького і Волинського Михаїла...
4 серпня 2020 р.
У волинських храмах – відправи Страсного тижня В останню седмицю перед Світлим Воскресінням Христовим у храмах єпархії, зокрема, кафедральному соборі Святої Трійці, правлять особливі Богослужіння.
17 квітня 2020 р.
12 квітня 2020 р. Освячення верби біля кафедрального собору Святої Трійці. Світлина з  сайта volynnews.com.
Як у Луцьку святкували Вербну неділю в умовах карантину З нагоди Входу Господнього в Єрусалим, або ж Вербниці, у храмах відбулись урочисті Богослужіння та освячення верби.
13 квітня 2020 р.
Карантин: до духовенства звернулася поліція Митрополит Луцький і Волинський Михаїл отримав листа від ГУНП у Волинській області з застереженнями щодо участі вірних у богослужіннях під час карантину.
25 березня 2020 р.
COVID-19: Владика Михаїл благословив бити в дзвони і посилено молитися Через загрозу поширення коронавірусу в Україні запроваджено карантинні заходи. Православна церква України теж долучається до боротьби з цією новою недугою.
12 березня 2020 р.
У храмах Волині молитимуться за подолання коронавірусу Митрополит Луцький і Волинський Михаїл закликає молитися, щоб Господь не допускав коронавірус в Україну.
25 лютого 2020 р.
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Владика закликав волинян до прояву милосердя З огляду на події, що вирують навколо українців, які повернулися з Уханя, митрополит Луцький і Волинський Михаїл закликає волинську паству вести себе достойно і гідно звання людини.
20 лютого 2020 р.
Кадр з відео Konkurent.in.ua.
Волинь прогресивніша, ніж уся Україна – владика Михаїл В інтерв’ю інформаційному агентству «Конкурент» митрополит Луцький і Волинський пояснив, чому його діяльність викликає резонанс і в нашоку краї, і за його ...
24 січня 2020 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери