Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Ківерецький деканат
Ківерецький деканат
27 серпня 2017 р. У храмі Святої Трійці с. Тростянець Ківерецького деканату. Світлинf інформаційної служби єпархії.
Єпархія вшанувала Тростянецьку ікону Богоматері У день вшанування чудотворного образа Пресвятої Богородиці «Одигітрія» митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію...
28 серпня 2017 р.
27 cерпня 2017 р. Освячення монастиря Покрови Пресвятої Богородиці у с. Тростянець. Очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії.
У Тростянці освячено Покровський жіночий монастир Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив приміщення Свято-Покровської обителі у цьому селі Ківерецького деканату.
28 серпня 2017 р.
20 серпня 2017 р. У соборі Покрови Пресвятої Богородиці в Ківерцях. Очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії.
Ківерці: у Покровському соборі – подвійний ювілей З нагоди 20-ліття освяти собору та 10-річчя надання цьому храмові статусу собору митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію.
22 серпня 2017 р.
Тростянецька чудотворна ікона Богоматері «Одигітрія»
АНОНС: Організовують піше паломництво у Тростянець Щороку торжество Успінням Пресвятої Богородиці посилює піше паломництво, яке проходить від обласного центру до с. Тростянець Ківерецького деканату.
22 серпня 2017 р.
9 липня 2017 р. Церква Йоана Хрестителя в с. Прилуцьке Ківерецького деканату. Світлина інформаційної служби єпархії
Відзначено ювілей церкви в Прилуцькому З нагоди 80-річчя храму Йоана Хрестителя у цьому селі Ківерецького деканату митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію...
10 липня 2017 р.
Церква Святителя Йоана Хрестителя в с. Прилуцьке Ківерецького деканату. Світлина з сайта Decerkva.org.ua
АНОНС: У Прилуцькому – ювілей храму 9 липня парафія в с. Прилуцьке Ківерецького деканату відзначатиме 80-річчя церкви Йоана Хрестителя...
3 липня 2017 р.
21–22 травня 2017 р. Святкування дня села Жидичин. Скит Святого Духа. Світлини із фейсбук сторінки громади Жидичина
У Жидичині відзначили день села та храмове свято З нагоди 790-річчя від першої писемної згадки про це село Ківерецького деканату відбулося святкування, у якому взяла участь братія чоловічого монастиря Святителя Миколая Чудотворця...
25 травня 2017 р.
22 травня 2017 р. Освячення храу Димитрія Солунського у с. Муравище Ківерецького деканату. Очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпрахії.
У Муравищі на Ківереччині освячено новий храм Митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив чин освячення церкви Великомученика Димитрія Солунського й відправив у ній Божественну Літургію.
23 травня 2017 р.
АНОНС: Храмове свято і ювілей у Жидичині З нагоди престольного празника, а також 790-річчя заснування цього села Ківерецького деканату відбудуться Богослужіння та заходи.
19 травня 2017 р.
13 травня 2017 р. Парк імені Данила Галицького у с. Жидичин. Світлина з архіву архімандрита Константина (Марченка).
Жидичин: біля монастиря буде парк 21 травня, о 16.30, у цьому селі Ківерецького деканату відбудеться відкриття парку ім. Данила Галицького – поблизу чоловічої обителі Святителя Миколая Чудотворця.
15 травня 2017 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери