Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Ківерецький деканат
Ківерецький деканат
28 серпня 2016 р. Святкова Єрусалимська Рання з чином погребіння плащаниці Пречистої Діви Марії. Світлина інформаційної служби єпархії.
Особливе успенське Богослужіння відбулося в Жидичині На Успіння Пресвятої Богородиці в чоловічому монастирі Святителя Миколая Чудотворця, що в с. Жидичин Ківерецького деканату, відправили Єрусалимську Ранню з чином погребіння плащаниці Пречистої Діви Марії.
29 серпня 2016 р.
21 серпня 2016 р. Божественна Літургія в храмі Святої Трійці в с. Тростянець Ківерецького деканату. Світлина інформаційної служби єпархії.
Керуючий єпархією очолив свято Тростянецької ікони У день вшанування чудотворного образа Богоматері з Дитятком митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію у храмі Святої Трійці с. Тростянець Ківерецького деканату.
23 серпня 2016 р.
30 серпня 2015 р. Святкова Єрусалимська Рання з чином погребіння плащаниці Діви Марії. Світлина інформаційної служби єпархії.
АНОНС: Богослужіння в Жидичині на Успіння Богородиці 28 серпня о 16.30 у чоловічому монастирі Святителя Миколая Чудотворця розпочнеться святкова Єрусалимська Рання з чином погребіння плащаниці Діви Марії.
18 серпня 2016 р.
Тростянецький чудотворний образ Богоматері «Одигітрія»
У неділю перед Успінням – свято Тростянецької ікони 21 серпня єпархія вшанує чудотворний образ Богоматері «Одигітрія». О 9.00 розпочнеться Божественна Літургія у храмі Святої Трійці в с. Тростянець Ківерецького деканату, яку очолить митрополит Луцький і Волинський Михаїл...
16 серпня 2016 р.
31 липня 2016 р. Обговорення кінофільму. Світлини з архіву Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.
В Жидичинській обителі показали документальний фільм Кінопоказ й обговорення документального фільму «Хоттабич та його команда» про життя медика-волонтера відбулися в чоловічому монастирі Святителя Миколая Чудотворця у с. Жидичин Ківерецького деканату.
2 серпня 2016 р.
Тростянецька ікона, через яку приходить поміч Настоятель парафії Святої Трійці в с. Тростянець Ківерецького деканату протоієрей Сергій Ледвовк розповів тижневику «Волинські новини» про місцеву реліквію – чудотворний образ Пресвятої Богородиці, молячись перед яким рятуються люди...
26 липня 2016 р.
іверецький декан протоієрей Іван Семенюк та настоятель місцевої парафії Святої Трійці протоієрей Сергій Ледвовк освячують пам'ятний знак загиблому героєві Олександру Бондареві. Світлина з сайта Volynpost.com.
У Тростянці відкрили меморіальну дошку бійцеві Освятили пам’ятний знак загиблому героєві Олександру Бондареві на фасаді місцевої загальноосвітньої школи ківерецький декан протоієрей Іван Семенюк та настоятель місцевої парафії Святої Трійці протоієрей Сергій Ледвовк.
19 квітня 2016 р.
Благовіщення Пресвятої Богородиці
7 квітня – Благовіщення Пресвятої Богородиці З нагоди свята у церквах єпархії пройдуть урочисті Відправи. В її головному храмі – луцькому кафедральному соборі Святої Трійці – Божественна Літургія розпочнеться о 10.00...
4 квітня 2016 р.
8 березня 2016 р. Посадка лісу поблизу села Гайове Ківерецького деканату. Світлини з архіву диякона Андрія Марцинюка
Ченці Замкової обителі садили ліс Монахи луцького Свято-Архангельського Замкового монастиря долучились до насадження хвойних дерев поблизу села Гайове Ківерецького деканату...
9 березня 2016 р.
20-21 лютого 2016 р. На з’їзді православної молоді. Світлини з архіву священика Олега Чвира
Волиняни були делегатами з’їзду православної молоді «Християнське виховання молоді – запорука здорового суспільства» – тема всеукраїнського заходу, який відбувся в Київській православній богословській академії з благословіння Патріарха Філарета...
23 лютого 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери