Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Новини Дружинець Ігор, протоієрей
Протоієрей Ігор Дружинець
27 вересня 2016 р. Освячення дзвіниці. Світлини з архіву протоієрея Ігоря Дружинця.
У Затурцях освятили нову дзвіницю З нагоди престольного свята у храмі Преподобної Параскеви Сербської благочинний протоієрей Ігор Дружинець очолив Божественну Літургію та освятив новозбудовану дзвіницю.
28 жовтня 2016 р.
8 жовтня 2016 р. Митрополит Лцький і Волинський Михаїл у Новосілках. Світлина інформаційної служби єпархії
340-річчя храму відзначили в Новосілках Турійського деканату Митрополит Луцький і Волинський Михаїл із нагоди ювілею освяти церкви Різдва Пресвятої Богородиці очолив тут Божественну Літургію.
10 жовтня 2016 р.
4 вересня 2016 р. Божественна Літургія у храмі Апостолів Петра і Павла в с. Високі Цевеличі Локачинського деканату. Очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії.
У Високих Цевеличах Локачинського деканату освячено храм Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив церкву Апостолів Петра і Павла в цьому селі, яку відновлено після пожежі внаслідок удару блискавки...
25 вересня 2016 р.
1 червня 2016 р. Локачинські душпастирі беруть участь у відзначенні Дня захисту дитини. Світлини з архіву протоієрея Івана Квіка.
Духовенство єпархії взяло участь у Дні захисту дітей Священик Андрій Ротченков, директор Центру християнського виховання дітей і молоді, що в обласному центрі, взяв участь у телерадіомарафоні «Поспішаймо робити добро».
3 червня 2016 р.
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл приймає вітання з нагоди 50-річчя. Світлина інформацйної служби єпархії.
Єпархія відзначила 50-річчя митрополита Михаїла Святкові заходи розпочались 11 травня Божественною Літургією в кафедральному соборі Святої Трійці в Луцьку, після якої владика приймав вітання від духовенства та мирян. А по обіді в міському Палаці культури відбулась урочиста академія.
12 травня 2016 р.
29 березня 2016 р. В нижньому Преображенському храмі кафедрального соборі Святої Трійці у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії
На Волині поховали вбитого воїна Віктора Чопка Панахиду в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл, а чин похорону в храмі Преподобної Параскеви Сербської в с. Затурці Локачинського деканату – благочинний протоієрей Ігор Дружинець...
1 квітня 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери