Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Діти і молодь
Діти і молодь
2 вересня 2021 р. День знань у ЛНТУ. Світлини інформаційної служби єпархії
Духовенство благословляє тих, хто навчає і навчається (оновлюється) З нагоди Дня знань, початку навчального року священнослужителі єпархії проводять богослужіння та беруть участь в урочистих заходах...
2 вересня 2021 р.
Світлина з фейсбук сторінки ЦХВДіМ
Недільні школи запрошують на навчання У парафіяльних недільних школах єпархії проводиться набір учнів на новий навчальний 2021/2022 рік...
30 серпня 2021 р.
11 серпня 2021 р. Братський табір. Світлини з архіву Ольги Навротюк.
Братська парафія вперше провела дитячий табір При луцькому храмі Воздвиження хреста Господнього проведено денний християнський табір «Ковчежець».
18 серпня 2021 р.
Світлина з сайта vpba.edu.ua
Вперше студент ВПБА – член Молодіжної ради Волині Голова студентської ради Волинської православної богословської академії Микола Кухарук увійшов до Молодіжної ради при облдержадміністрації...
13 серпня 2021 р.
Священник розповів про виховання дітей у Бозі У черговому випуску телепередачі «Духовна абетка» настоятель луцького храму Великомучениці Катерини, інспектор з питань місійної діяльності єпархії протоієрей Юрій Близнюк розповів про місце дитини у храмі.
10 серпня 2021 р.
Світлини з архіву Лариси Близнюк
Завершився щорічний єпархіальний табір Біля озера Пісочне (с. Пересіка на Ковельщині) відбувся православний молодіжний табір «Пісочні береги», який організувало Управління єпархії, зокрема, інспектор з місійної діяльності протоієрей Юрій Близнюк...
23 липня 2021 р.
6-9 липня 2021 р. Таборування у Покащеві. Світлини з архіву Ірини Тарасюк.
У Покащеві вперше провели православний табір У цьому селі Ківерецького деканату організували дитячий табір «Едемський сад». Наметове містечко розкинулось на території колишнього колгоспного саду.
15 липня 2021 р.
2 липня 2021 р. Ювілей Луцького національного технічного університету. Світлини інформаційної служби єпархії.
Духовенство привітало ЛНТУ із 55-річчям Митрополит Луцький і Волинський Михаїл взяв участь в урочистостях з нагоди чергової річниці заснування Луцького національного технічного університету.
4 липня 2021 р.
29 червня 2021 р. Молебень у соборі. Світлина інформаційної служби єпархії.
Духовенство єпархії вітало випускників З нагоди завершення навчання у загальноосвітніх закладах у деканатах єпархії відбулися подячні молебні й заходи для випускників, учителів та батьків.
1 липня 2021 р.
26 червня 2021 р.  Єпархіальний табір. Світлина інформаційної служби єпархії.
Відкрито єпархіальний молодіжний табір Поблизу с. Пересіка Ковельського району митрополит Луцький і Волинський Михаїл, очоливши молебень на початок усякого доброго діла, відкрив православний молодіжний табір «Пісочні береги».
27 червня 2021 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери