Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Новини
Новини
23 грудня 2018 р. Храм Святої Трійці у с. Липини. Світлина інформаційної служби єпархії.
Керуючий єпархією відвідав парафію в Липинах Митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив архіпастирський візит у громаду Святої Трійці цього села Луцького районного деканату.
25 грудня 2018 р.
Таїнство Оливоосвячення (Соборування) у луцькому кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії
АНОНС: Соборування в головному храмі єпархії На завершення Різдвяного посту в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці традиційно відправлять Оливоосвячення (Соборування)...
24 грудня 2018 р.
Архімандрит Константин
Чи й далі слухати псевдоправду, чи бути зі своїм народом? Прес-секретар єпархії архімандрит Константин (Марченко) розповів інтернет-виданню «Перший», що, на його погляд, потрібно тепер робити вірянам колишньої УПЦ (МП).
21 грудня 2018 р.
19 грудня 2018 р. Запалення ялинки на Театральному майдані у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії.
Що цікавого відбулося в єпархії на Миколая До дня особливого вшанування святителя Миколая, архієпископа Мирлікійського, чудотворця, в нашому краї відбулись урочисті Богослужіння та заходи.
21 грудня 2018 р.
19 грудня 2018 р. У Камені-Каширському. Світлина інформаційної служби єпархії.
Владика очолив престольне свято в Камені У день святителя Миколая Чудотворця митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію в храмі на честь цього Божого угодника у Камені-Каширському.
21 грудня 2018 р.
15 грудня 2018 р. Капелани під час Об'єднавчого Собору. Світлина з архіву протоієрея Андрія Мовчанюка.
Як єпархія вболівала за Об’єднавчий Собор У той час як делегати Об’єднавчого Собору проводили засідання в Софії Київській, численні священики й миряни молитовно підтримували їх поруч, на Софійській площі.
21 грудня 2018 р.
Зачаття праведною Анною Пресвятої Богородицi
Церковний календар: що відзначаємо 22 грудня Цього дня вшановуємо незвичайну подію – зачаття праведною Анною Пресвятої Богородицi, а парафія в с. Підбереззя Горохівського деканату святкує храмовий празник.
20 грудня 2018 р.
18 грудня 2018 р. Прес-конференція митрополита Михаїла. Світлина з сайта volynnews.com
Прес-конференція митрополита Михаїла після Собору Митрополит Луцький і Волинський разом із іншими делегатами об’єднавчого Собору від нашої єпархії зустрівся з журналістами й розповів про його перебіг.
18 грудня 2018 р.
Блаженнійший Епіфаній, Митрополит Київський і всієї України. Світлина з сайта cerkva.info
Щодо поминання за богослужінням Предстоятеля Церкви Після об’єднавчого Собору Православної Церкви України митрополит Луцький і Волинський Михаїл видав відповідне розпорядження.
18 грудня 2018 р.
Святитель Миколай
Церковний календар: що відзначаємо 19 грудня Цього дня особливо вшановуємо святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця, а також 20-річчя освячення храму його імені в Луцьку.
17 грудня 2018 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери