Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЗеленько Сергій, священикКапелани: чергові благодійна поїздка та ротація (оновлено)
Новини

Капелани: чергові благодійна поїздка та ротація (оновлено)

Учасники ГО «Військові капелани Волині» з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла вкотре відвідали зону АТО з гуманітарною допомогою. Інша група військових священиків вирушила туди в чергову ротацію.

Протоієреї Ігор Бігун (Володимир-Волинський) та Юрій Здебський (Устилуг), священики Матвій Олійник (Люблинець) та Роман Скірак (Шацьк) відвезли на Донбас речі для бійців, продукти, книги у школи й дитячі будинки.Також у зону АТО вперше відправився священик Сергій Зеленько (Ладинь Любомльського деканату), який, зокрема, був за водія у цій нелегкій дорозі. Вперше з душпастирями поїхав артдесант «Вбережу» (група артистів), який давав концерти воїнам і дітям у Красногорівці, Щасті та Мар’їнці. Поїздка тривала п’ять днів.

А днями в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці відслужили молебень з нагоди відбуття в чергову ротацію капеланів у зону АТО. Очолив молитву луцький районний декан Володимир Присяжнюк.

Військові священики не на словах, а ділами стараються виконувати Заповіді Божі, зауважив о. Володимир. Опікуються духовним і тілесним здоров’ям бійців. Це тяжкий хрест, важка місія, але дуже потрібна Україні.

На капеланське служіння вирушили: з Луцького районного деканату – протоієреї Іван Гуреєв (с. Підгайці), Віталій Антонюк (с. Забороль), Віктор Ліпчик (с. Хорохорин), священик Валерій Владика (с. Сьомаки); з Горохівського – священик Сергій Лівончук (с. Скригово).

2 грудня 2016 р.
Інші новини за рубриками: Благодійність, Церква і держава, Капеланська служба єпархії, Протоієрей Валерій Владика, Священик Іван Гуреєв, Священик Сергій Зеленько, Протоієрей Матвій Олійник
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери