Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниВолодимирський районний деканатЯк єпархія відзначала День захисника України (оновлено)
Новини

Як єпархія відзначала День захисника України (оновлено)

14 жовтня 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освячує оновлений фотостенд. Світлина інформаційної служби єпархії.

На Покрову Пресвятої Богородиці в Луцьку й деканатах окрім Богослужінь у храмах відбулись відправи та заходи з нагоди державного свята на честь українського воїнства.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл на міському кладовищі обласного центру поблизу с. Гаразджа очолив заупокійну літію по загиблих військовослужбовцях. Пізніше освятив: на Театральній площі – оновлений пам’ятний фотостенд полеглим в АТО волинянам, на Меморіальному комплексі «Вічна слава» – камінь, де споруджуватимуть пам’ятник героям, які загинули на Донбасі.

На майдані кафедрального собору Святої Трійці відбулася посвята в пластуни, після чого віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний у соборі освятив прапора одного з куренів української скаутської організації.

Напередодні, 13 жовтня, о. Олександр відвідав частину Національної гвардії України та привітав військовослужбовців зі святами.

У Володимирі-Волинському, на площі Героїв, відбулося урочисте освячення оновленої дошки загиблим на Донбасі. 13 жовтня відправу очолив помічник міського декана, військовий капелан протоієрей Ігор Бігун.

В Устилузі військовий капелан протоієрей Юрій Здебський освятив меморіальні дошки бійцям Сергієві Свищу та Миколі Ларіну. Пам’ятні знаки розміщено на фасаді школи, де навчалися загиблі в АТО.

14 жовтня в с. Усичі Луцького районного деканату протоієрей Віктор Ліпчик (із с. Хорохорин) разом з іншим духовеством відправив чин освячення пам’ятника загиблому військовослужбовцю Юрію Чучаліну.

17 жовтня 2016 р. Інші новини за рубриками: Єпархія, Володимирський міський деканат, Володимирський районний деканат, Капеланська служба єпархії, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Управління єпархії, Протоієрей Олександр Безкоровайний, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери