Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУправління єпархіїЯк єпархія відзначала День захисника України (оновлено)
Новини

Як єпархія відзначала День захисника України (оновлено)

14 жовтня 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освячує оновлений фотостенд. Світлина інформаційної служби єпархії.

На Покрову Пресвятої Богородиці в Луцьку й деканатах окрім Богослужінь у храмах відбулись відправи та заходи з нагоди державного свята на честь українського воїнства.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл на міському кладовищі обласного центру поблизу с. Гаразджа очолив заупокійну літію по загиблих військовослужбовцях. Пізніше освятив: на Театральній площі – оновлений пам’ятний фотостенд полеглим в АТО волинянам, на Меморіальному комплексі «Вічна слава» – камінь, де споруджуватимуть пам’ятник героям, які загинули на Донбасі.

На майдані кафедрального собору Святої Трійці відбулася посвята в пластуни, після чого віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний у соборі освятив прапора одного з куренів української скаутської організації.

Напередодні, 13 жовтня, о. Олександр відвідав частину Національної гвардії України та привітав військовослужбовців зі святами.

У Володимирі-Волинському, на площі Героїв, відбулося урочисте освячення оновленої дошки загиблим на Донбасі. 13 жовтня відправу очолив помічник міського декана, військовий капелан протоієрей Ігор Бігун.

В Устилузі військовий капелан протоієрей Юрій Здебський освятив меморіальні дошки бійцям Сергієві Свищу та Миколі Ларіну. Пам’ятні знаки розміщено на фасаді школи, де навчалися загиблі в АТО.

14 жовтня в с. Усичі Луцького районного деканату протоієрей Віктор Ліпчик (із с. Хорохорин) разом з іншим духовеством відправив чин освячення пам’ятника загиблому військовослужбовцю Юрію Чучаліну.

17 жовтня 2016 р. Інші новини за рубриками: Єпархія, Володимирський міський деканат, Володимирський районний деканат, Капеланська служба єпархії, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Управління єпархії, Протоієрей Олександр Безкоровайний, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери