Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУправління єпархіїПрощі в квітні – червні
Новини

Прощі в квітні – червні

20 квітня – до Зарваниці і Тернопільського Духовного Центру. Виїзд о 6.30. Пожертва 850 грн. Необхідно мати посуд для освяченої води та одяг для окунання (за бажанням).

21 квітня – до святинь Львова, Трускавця та Борислава. Виїзд о 6.30. Пожертва – 900 грн.

27 квітня – до святинь Рівенщини: Свято-Воскресенський монастир на Повстанських Могилах (с. Мости урочища Гурби), монастир у Дермані (п’ять чудотворних ікон і цілюще джерело) – собор в Острозі (мироточива ікона) – монастир у Межирічі (чудотворна ікона) – джерело Св. Миколая в Гільчі – монастир у Городку (чудотворна ікона, частинка гробу Пресвятої Богородиці). Виїзд о 6.30. Повернення – о 20.00. Пожертва 650 грн. Необхідно мати 3 посудини для освяченої води і одяг для окунання (за бажанням).

11 травня – до святинь Володимира: собор і монастир Різдва Христового – Храм Віри, Надії, Любові, Софії – Юріївська церква – Василівська церква – Успенський собор – Зимнівський монастир. Виїзд о 7.00. Повернення – о 19.00. Пожертва 400 грн. Необхідно мати 2 посудини для освяченої води (за бажанням).

18 травня – до Малої Іловиці (село преподобного Амфілохія Почаївського) та джерела Праведної Анни. Пожертва 550 грн.

19 травня – до Манявського скита та Угорницького Спасо-Преображенського монастиря. В програмі також: Манявський водоспад; Спасо-Преображенський монастир; цілюще джерело «Дзвіньоха»; криниця Святого Духа біля Галича; Блаженний камінь. Виїзд – 19 травня о 05.00. Повернення – 19 травня о 23.30. Пожертва 1500 грн. Необхідно мати посуд для освяченої води та одяг для окунання (за бажанням).

24 – 26 травня – до святинь Польщі: Ченстохова, Краків, Величка. Виїзд від кафедрального собору Святої Трійці 24 травня о 7.00. Зголошуватися не пізніше ніж за п’ять днів. Пожертва – 150 євро.

01 – 02 червня – до святинь Києва: Михайлівський Золотоверхий, Феодосіївський монастирі, Володимирський собор, Видубицький монастир, Печерська лавра, Введенський монастир, Софіївський собор). Пожертва 2200 грн.

5 – 12 червня – до святинь Стамбула і Сучави з відвідуванням Фанару, Принцевих островів, термальних джерел. У вартість включено: проживання, 2-разове харчування, страховка, трансфери, екскурсії, супровід професійного гіда. Зголошуватися не пізніше ніж за тиждень. Пожертва 550 дол.

14 – 21 червня – до святинь Греції + м. Барі (Італія) (літаком).

Реєстрація – не пізніше ніж за день до початку прощі (якщо не зазначено інше). Виїзд на всі прощі – від Свято-Троїцького собору в Луцьку. Докладніша інформація та реєстрація – у паломницькому центрі єпархії «Україна» (керівник Лариса Савчук) за тел. (050) 812-09-79.

12 квітня 2024 р.
Інші новини за рубриками: Паломництво, Управління єпархії, Лариса Савчук
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери