Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЦуманський деканатУ Цумані відзначили ювілей храму
Новини

У Цумані відзначили ювілей храму

7 липня 2017 р. Біля храму Йоана Хрестителя у Цумані. Світлина інформаційної служби єпархії З нагоди 15-річчя від дня освяти та престольного празника церкви Різдва Йоана Хрестителя у цьому селищі митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію.

Разом із владикою служили цуманський декан та настоятель парафії протоієрей Тарас Манелюк, маневицький декан протоієрей Андрій Закидальський, духовенство благочиння, Хмельницької та Рівненської єпархій.

У проповіді високопреосвященний зазначив, що ми заплуталися у нашому духовному житті, адже гріх стає «нормою». Ми не розрізняємо, де чорне, а де біле. Але це можна виправити. Владика нагадав слова Йоана Предтечі, на честь якого засновано храм: «Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне». Ми маємо можливість покаятися і виправити свої помилки, переконує керуючий єпархією.

До свята молитовно долучилися депутат обласної ради Юрій Ройко, голова селищної ради Анатолій Дорошук, директор Цуманського лісгоспу Володимир Туревич та інші представники влади та громадськості.

8 липня 2017 р. Інші новини за рубриками: Цуманський деканат, Протоієрей Тарас Манелюк, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери