Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЦерква і державаНа Волині поховали вбитого воїна Віктора Чопка
Новини

На Волині поховали вбитого воїна Віктора Чопка

29 березня 2016 р. В нижньому Преображенському храмі кафедрального соборі Святої Трійці у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії Панахиду в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл, а чин похорону в храмі Преподобної Параскеви Сербської в с. Затурці Локачинського деканату – благочинний протоієрей Ігор Дружинець.

У надгробному слові владика зазначив: ми проводжаємо тіло в останню дорогу, але він живий у наших молитвах і пам’яті. «Є люди, які небагато жили, але прожили яскраво, віддаючи своє життя на служіння іншим», – наголосив архієрей. Боєць віддав життя не заради однієї родини, а всіх тих, хто живе на нашій землі, та загинув як захисник. Високопреосвященний звернувся зі словами подяки до сім’ї загиблого: «Ми дякуємо за те, що він віддав своє життя за всіх нас. Це горе не тільки сімейне, а наше спільне волинське».

Віктор Чопко народився у 1982 році в селі Юнівка Локачинського району, де й проживав. Навчався у школі в Затурцях, згодом працював будівельником. Його мобілізували в лютому 2015 року. Служив у складі 14-ї Володимир-Волинської бригади.

За словами рідних, не вистачило декілька годин до указу про демобілізацію. Військовослужбовець загинув 25 березня 2016 року під містом Мар’їнка Донецької області від прямого попадання снаряда. У загиблого залишилися дружина та двоє дітей.

Під час відправи похорону в Затурцях із деканом співслужили настоятель парафії Преподобної Параскеви Сербської протоієрей Василь Кравець та інше духовенство деканату.

1 квітня 2016 р. Інші новини за рубриками: Церква і держава, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Локачинський деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери