Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЦерква і державаУ Рожищі відкрили меморіальні дошки загиблим військовослужбовцям
Новини

У Рожищі відкрили меморіальні дошки загиблим військовослужбовцям

11 березня 2016 р. Освячення пам’ятних знаків двом героям АТО – Іванові Ващені та В’ячеславу Іонову – на фасаді ветеринарного коледжу у Рожищі. Світлина інформаційної служби єпархії Заупокійну літію та освячення пам’ятних знаків двом героям АТО – Іванові Ващені та В’ячеславу Іонову – на фасаді ветеринарного коледжу здійснив декан і настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці, що в райцентрі, протоієрей Василь Шняк.

Він звернувся зі словом до родини, зазначивши: завжди в молитвах пам’ятатимуть подвиг військовиків, які були випускниками цього навчального закладу.

Іван Ващеня, солдат 51-ї окремої механізованої бригади, народився 6 лютого 1975 року в селі Туричани Турійського району, загинув 17 червня 2014-го в селищі Станиця Луганська Луганської області. Похований у рідному селі. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

В’ячеслав Іонов, молодший сержант 51-ї ОМБр, народився 20 травня 1978 року в Луцьку. Загинув 29 серпня 2014-го під час виходу з Іловайського котла. Упізнаний за тестами ДНК, проведеними над останками. Похований на міському цвинтарі поблизу села Гаразджа. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

На подвір’ї коледжу також молилися голови районних держадміністрації Інна Гайворонська та ради Андрій Музика, рідні бійців, керівництво закладу, студентство.


12 березня 2016 р. Інші новини за рубриками: Церква і держава, Рожищанський деканат, Протоієрей Василь Шняк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери