Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЦерква і державаУ єпархії вшанували героїв «Небесної сотні» (додано фотосесії, відео)
Новини

У єпархії вшанували героїв «Небесної сотні» (додано фотосесії, відео)

19 лютого 2016 р. На Меморіалі «Вічна слава». Світлина інформаційної служби єпархії З нагоди другої річниці загибелі патріотів на Майдані митрополит Луцький і Волинський Михаїл відслужив дві заупокійні літії.

Разом із духовенством кафедрального собору Святої Трійці владика служив на Театральній площі обласного центру біля пам’ятного фотостенда полеглим. Потому відбувся хресний хід на Меморіал «Вічна слава» до могили одного з героїв – Василя Мойсея, де високопреосвященний відслужив ще одну літію.

У слові архіпастир зазначив, що події, які ми переживаємо сьогодні, зміняться на краще лише тоді, коли ми не просто будемо пам’ятати загиблих на Майдані, а коли змінимось. «Якщо не змінимось – далі будемо грішити, казати, що “боремося з корупцією” і тут же беремо хабарі, говоримо “нові структури” і тут же знаємо розцінки, – буде війна».

Наостанок, закликаючи до внутрішньої зміни, владика сказав: «Нова Україна буде новим українцям!»

На молитовних заходах були присутні представники державної влади й громадськості.

Подібні заходи пройшли і в інших деканатах єпархії.


24 лютого 2016 р. Інші новини за рубриками: Церква і держава, Володимирський міський деканат, Горохівський деканат, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Рожищанський деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери