Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниСидор Андрій, протоієрейВладика Михаїл очолив празник у Горохові
Новини

Владика Михаїл очолив празник у Горохові

6 червня 2019 р. У Горохові з нагоди перстольного свята. Світлини інформаційної служби єпархії.

Митрополит Луцький і Волинський традиційно відвідав горохівську парафію Вознесіння Господнього.

З нагоди престольного свята архієрей очолив Божественну літургію. Цього дня горохівчани відзначали також 779-ліття першої писемної згадки про місто.

У проповіді високопреосвященний наголосив на важливості перебування людини з Господом. Адже Він завжди опікується нами з самого народження. Проте ми через свою схильність до гріха часто отримуємо випробування і в цьому звинувачуємо Всевишнього.

«Чого звинувачуєш Бога, якщо ти зробив недобрі вчинки?» – риторично запитав митрополит Михаїл. Варто слідкувати за своїми діями. Навіть якщо тобі багато що доступно, це не означає, що все піде на користь. Керуючий єпархією побажав усім уподібнюватися до Господа у повсякденній праці над собою, аби поєднатися з Христом.

У Богослужінні зокрема взяли участь горохівський декан та настоятель храму протоієрей Андрій Сидор, інше духовенство, очільниця РДА Юлія Гринчук, міський голова Віктор Годик.

На завершення служби митрополит Михаїл відправив водосвятний молебень у каплиці, що на території церкви, а також очолив хресний хід навколо неї.

7 червня 2019 р. Інші новини за рубриками: Горохівський деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Андрій Сидор
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери