Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниСтеблина Володимир, священикВолноваха: закладено капсулу майбутнього храму
Новини

Волноваха: закладено капсулу майбутнього храму

19 травня 2017 р. Закладання капсули на місці майбутнього храму Святого Миколая у Волновасі. Світлина з сайту volynpost.com.

Священнослужителі у складі луцької делегації представників влади й громадськості взяли участь у богослужіннях та заходах у Донецькій єпархії з нагоди третьої річниці загибелі під Волновахою українських воїнів.

Луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук разом із іншим духовенством був учасником закладання капсули на місці спорудження церкви Святителя Миколая Чудотворця. Богослужіння очолив архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій (Горобцов).

Після відправи о. Михайло передав вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла та подякував місцевим жителям за їхню увагу й підтримку у зведенні святині.

Перед цим на місці розстрілу бійців 51-ї ОМБр 22 травня 2014 р. відправлено панахиду, до якої долучилися волинські душпастирі.

Божий дім у Волновасі будують у пам’ять про загиблих тут волинян-військовиків, а також тому, що Волноваха і Луцьк є містами-побратимами. Ініціаторамипроекту були, зокрема, керуючий нашою єпархією та покійний міський голова Луцька Микола Романюк.

Як ми повідомляли, місце під зведення храму освятив владика Михаїл у грудні минулого року. Після цього розпочався збір коштів на будівництво. Декілька днів томув Луцьку представлено проект церкви та виготовлено спеціальну капсулу у вигляді ключа із зображенням Луцького замку як символ єдності двох міст.

22 травня 2017 р.
Інші новини за рубриками: Церква і держава, Єпархія, Луцький міський деканат, Протоієрей Михайло Онищук, Священик Володимир Стеблина, Протоієрей Петро Стеблина
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери