Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниСтаровижівський деканатУ Підсинівці на Старовижівщині освячено новий храм
Новини

У Підсинівці на Старовижівщині освячено новий храм

4 вересня 2016 р. В с. Підсинівка Старовижівського деканату. Світлина інформаційної служби єпархії Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив церкву Різдва Йоана Хрестителя в с. Підсинівка Старовижівського деканату й очолив у ній Божественну Літургію.

Парафію Київського Патріархату тут зареєстровано у червні цього року, повідомив інформаційній службі єпархії священик Михайло Левочко, який опікується цією православною громадою. Раніше віряни змушені були ходили на Відправи в монастир Московського Патріархату, що в сусідньому с. Мильці. Божий дім селяни почали розбудовувати з ініціативи Івана Омелянюка, який є вихідцем із Підсинівки.

У проповіді владика зазначив, що лише віруюча людина, яка прагне бути вільна від гріха може побудувати храм. І саме тут, у поліському краї віруючі стали такими. Адже не дивлячись на інших, за допомогою простих людей вони заявили про своє бажання молитися українською мовою в українській Церкві. Тому архієрей підкреслив: «я радію за вас – за вільних українців, які усвідомили, що вони можуть бути щасливими на своїй землі». Керуючий єпархією побажав усім подальших рішучих правильних кроків на обраній дорозі.

Також правлячий архієрей вручив церковні відзнаки благодійнику Іванові Омелянюку та Ярославу Бащуку, який займався будівельними роботами.

Із владикою служили: старовижівський декан протоієрей Іван Зеленко, духовенство ковельських міського та районного, ратнівського благочинь.

5 вересня 2016 р. Інші новини за рубриками: Старовижівський деканат, Протоієрей Іван Зеленко, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери