Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниСкиба Ігор, протоієрейЄпархія вшанувала загиблих на Майдані
Новини

Єпархія вшанувала загиблих на Майдані

20 лютого 2017 р. Заупокійна літія на меморіалі «Вічна слава» у Луцьку за загиблими під час Революції Гідності. Світлини інформаційної служби єпархії.

З нагоди третьої річниці подвигу в Києві «Небесної сотні» у єпархії відбулися богослужіння та заходи.

20 лютого на меморіалі «Вічна слава» обласного центру перед пам’ятником загиблим волинським майданівцям та могилою одного з них Василя Мойсея відбулася панахида. Її відслужив митрополит Луцький і Волинський Михаїл разом із духовенством кафедрального собору Святої Трійці.

У слові владика зазначив: «Ці герої сьогодні тілом лежать в землі. Пам’ять про них залишається, але вона покрита новими бідами, новими випробуваннями, новими смертями… Мені дуже хочеться, щоб ми з плином часу їх не забували… Хай 20 лютого для нас буде днем нашої гідності як людей, створених за образом Божим і Його подобою. Не просто homo sapiens, а образ Божий, який пам’ятає про свого Творця, пам’ятає про своїх батьків, пам’ятає про свою Батьківщину і пам’ятає про героїв своєї Батьківщини», – підкреслив високопреосвященний. Наше складання шани має виражатися не лише в квітах, а й у продовженні їхньої справи – боротьбі за свободу, в жертовності й любові до своєї землі.

Пізніше цього ж дня відбулося вшанування героїв на Театральній площі обласного центру. Після заупокійної молитви архієрея та духовенства собору представники влади й громадськості поклали квіти до фотостенда загиблих під час Революції гідності та на Донбасі.

Канцлер єпархії протоієрей Микола Цап та проректор з навчальної роботи Волинської православної богословської академії протоієрей Ігор Скиба відвідали патріотичний вечір «Небесна сотня у наших серцях», що відбувся у Палаці культури Луцька.

Напередодні, 19 лютого, у кафедральному соборі Святої Трійці полеглих героїв молитовно пом’янули активісти «Самооборони Волині».

20 лютого 2017 р. Інші новини за рубриками: Церква і держава, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Ігор Скиба, Протоієрей Микола Цап
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери