Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниШацький деканатВідбувся різдвяний телемарафон «Бог багатий милосердям»
Новини

Відбувся різдвяний телемарафон «Бог багатий милосердям»

12 січня 2016 р. Із різдвяного телемарафону «Бог багатий милосердям» в облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка. Світлина інформаційної служби єпархії. Протягом 12 січня з нагоди Різдва Христового традиційно на сцені облмуздрамтеатру імені Тараса Шевченка виступали творчі колективи різних Церков. Як і завжди, дійство транслювали у прямому ефірі телеканалу «Нова Волинь».

Цього року від Київського Патріархату з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла співали колядки та віншували народні й церковні колективи Любомльського і Шацького деканатів. Учасники представляли традиційні народні твори цього куточка нашого краю.

«Бог багатий милосердям» – спільний проект Волинської ради Церков (ВРЦ), облдержадміністрації, обласних держтелерадіокомпанії та організації Товариства Червоного Хреста та вже відбувається удванадцяте. Мета заходу – допомогти нужденним, зібравши для них кошти.

Долучитися до цього можна й зараз, переказавши гроші на р/р № 26049000000035, МФО 300023, код ЄДРПОУ 02940115 ПАТ «Укрсоцбанк», Волинська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Збір триватиме до 1 березня.

14 січня 2017 р. Інші новини за рубриками: Благодійність, Мистецтво, Любомльський деканат, Шацький деканат
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери