Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниШацький деканатКапелани єпархії вкотре вирушили на Схід
Новини

Капелани єпархії вкотре вирушили на Схід

У черговий раз вирушили на Схід України військовими священиками: настоятелі парафій Великомученика і цілителя Пантелеймона в Люблинці Ковельського районного деканату священик Матвій Олійник, Вознесіння Господнього в Устилузі Володимирецького районного деканату протоієрей Юрій Здебський, клірик Володимир-Волинського собору Різдва Христового протоієрей Ігор Бігун та настоятель парафії Архістратига Михаїла в Шацьку священик Роман Скірак.

Зокрема, духовенство Ковельського благочиння відправило молебень за мир в Україні, за наших воїнів, за о. Матвія Олійника. Богослужіння очолив декан протоієрей Іван Бонис у храмі Великомученика Юрія Переможця с. Дубова. З ним співслужили старовижівський благочинний протоієрей Іван Зеленко та всі панотці деканату. Про це повідомив сайт: Сerkva-kovel.com.ua.

Помолитися і побажати йому щасливої служби прийшли діти дубівської недільної школи (керівник Наталія Тхоржевська), які подарували виготовлену власноруч ляльку-мотанку. Декан від імені душпастирів подарував Волинський образ Божої Матері, віддав йому пожертви від усіх парафій району, щоб матеріально підтримати військового капелана. Благочинний звернувся з напутнім словом: «Сьогодні ми зібралися, аби помолитися за мир в Україні, та за нашого священика, щоби щасливим було його служіння на Сході. Ми віримо, що ви виконаєте свій пастирський обов’язок зразковим служінням, рішучістю та мужністю, які вам притаманні. Як кожна мати дає в дорогу ікону і благословляє нею, так і ми від імені Церкви благословляємо вас у далеку і тяжку дорогу».

Отець Матвій подякував усім, а в неділю служив Божественну Літургію на своїй парафії та отримав молитовну підтримку громади.


1 лютого 2016 р.
Інші новини за рубриками: Церква і держава, Володимирський міський деканат, Володимирський районний деканат, Шацький деканат
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери