Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниСеменюк Іван, протоієрейУ Ківерцівській районній лікарні освячено каплицю
Новини

У Ківерцівській районній лікарні освячено каплицю

4 квітня 2017 р. Освячення каплиці на честь преподобного Агапіта Києво-Печерського, лікаря безвідплатного, яку облаштували в райлікарні у Ківерцях. Світлина інформаційної служби єпархії.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив церковцю на честь преподобного Агапіта Києво-Печерського, лікаря безвідплатного, яку облаштували в райлікарні у Ківерцях. Із архієреєм служили декан і настоятель цієї божниці протоієрей Іван Семенюк та місцеве духовенство.

Після відправи першої Божественної Літургії владика наголосив, що храм – це душа. Якщо живе душа, то живе весь організм. І сьогодні радість повноти благословення зійшла на цю лікарню. На жаль, ми, українці, недостатньо піклуємося про храм Духа Святого, тобто про наше тіло. Ми дуже часто занедбуємо свій храм, а його потрібно постійно підтримувати. Лікарня має бути не тим місцем, де тебе врятували від смерті, а те місце, де тобі допомогли і порадили.

Керуючий єпархією висловив надію, що з появою цього Божого дому люди не лише вилікуються і оздоровляться, а й почнуть піклуватися про своє тіло і приходитимуть сюди більше на профілактику. Тому архіпастир побажав, аби «милосердний Господь не лише оздоровлював, а надихав нас більше піклуватися про своє тіло».

На завершення о. Іван подякував жертводавцям і тим вірянам, які найбільше долучилися до створення у лічниці каплички. Зокрема, голові парафіяльної ради Володимирові Петрусю.

У молитві взяли участь голови: РДА – Валерій Ткачук, райради – Григорій Недопад, міськради – Володимир Жгутов.

Церковці подарували дві святині: ікону «Всецариця» вручив В. Ткачук, а образ Святителя Луки, архієпископа Кримського, – Г. Недопад.

5 квітня 2017 р. Інші новини за рубриками: Ківерецький деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Іван Семенюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери