Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниСеменюк Іван, протоієрейУ Ківерцях відспівали бійця Маріса Камінського
Новини

У Ківерцях відспівали бійця Маріса Камінського

8 лютого 2017 р. Похорон військовослужбовця Маріса Камінського. Світлина з сайта Promin.cv.ua Чин похорону в соборі Покрови Пресвятої Богородиці очолив декан та настоятель парафії протоієрей Іван Семенюк. Із ним служили місцеве духовенство та військові капелани. У відправі взяли участь представники УГКЦ та протестанти.

У слові о. Іван зазначив, що це велика втрата для всієї громади, а не лише для рідних. Нагадавши, що в найближчу неділю у храмах читатимуть притчу про блудного сина, душпастир назвав блудними синами ворогів України, «які вбивають наших дітей, не розуміючи, що за злочини доведеться відповідати перед Богом і людьми».

Молитовно провести в останню путь військовослужбовця прийшли, зокрема, його рідні, друзі, побратими та представники влади та ліцею, де навчався загиблий.

Привезли тіло героя до рідного дому напередодні. Прощалися з ним у Ківерцівському медичному коледжі. Після відспівування у храмі, бійця похоронено на міському кладовищі біля спочилих рідних.

Маріс Камінський був капітаном 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗСУ. Загинув 3 лютого на 26 році життя під Авдіївкою внаслідок обстрілів «Градами».

9 лютого 2017 р.
Інші новини за рубриками: Ківерецький деканат, Капеланська служба єпархії, Протоієрей Іван Семенюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери