Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниСеменюк Іван, протоієрейВікарій очолив празник у ківерецькому соборі
Новини

Вікарій очолив празник у ківерецькому соборі

14 жовтня 2016 р.  Божественна Літургія в соборі Покрови Пресвятої Богородиці з нагоди храмового свята. Світлина з архіву єпископа Матфея.

Єпископ Володимир-Волинський Матфей із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла очолив Божественну Літургію в соборі Покрови Пресвятої Богородиці, що в Ківерцях, на храмове свято.

У Відправі взяли участь декан і настоятель парафії протоієрей Іван Семенюк, ректор Волинської православної богословської академії протоієрей Володимир Вакін, луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук, священики Ківерецького й Цуманського благочинь.

У проповіді преосвященний вкотре зосередив увагу на значення щирої довіри до Матінки Божої, Її заступництва за нашими молитвами в цей важкий для України час.

Владика Матфей вручив церковні нагороди: о. Івану, протоієрею Стефанові Савчуку з с. Журавичі та священику Євгенові Рудю з с. Сокиричі – медаль «За жертовність і любов до України», регентові соборного хору Володимирові Мартинюку та кільком іншим мирянам – єпархіальні відзнаки. На завершення празника біля пам’ятника борцям за волю України відслужили панахиду.

18 жовтня 2016 р. Інші новини за рубриками: Ківерецький деканат, Протоієрей Володимир Вакін, Протоієрей Михайло Онищук, Протоієрей Іван Семенюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери