Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниСавчук Микола, священикСвященик взяв участь у круглому столі Лесиного вишу
Новини

Священик взяв участь у круглому столі Лесиного вишу

31 травня 2017 р. Круглий стіл «Від конфлікту до розбудови миру: виклики і досвід регіону». Світлина з сайту eenu.edu.ua.

Настоятель парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці, що в Луцьку, священик Микола Савчук долучився до обговорення теми «Від конфлікту до розбудови миру: виклики і досвід регіону». Захід відбувся у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. Про це повідомив сайт вузу Eenu.edu.ua.

Обговорювалися ключові проблеми нашого регіону, які є причинами різного роду конфліктів, що стоять на перешкоді розбудови миру та як їх вирішувати. Душпастир, який неодноразово бував на Донбасі як капелан, поділився спостереженням, як руйнуються бар’єри між людьми з різних регіонів. Негативні стереотипи, непорозуміння стираються завдяки спілкуванню, допомозі в потребах, спільній молитві тощо.

До розмови долучилися представники інших конфесій, громадських організацій, політологи, викладачі ВНЗ, активісти, студентство.

Організаторами заходу були: робоча група «Justice, Piece and Democracy» (з англ. «Справедливість, мир і демократія»), комісія УГКЦ «Справедливість і мир», кафедра міжнародної комунікації та політичного аналізу факультету міжнародних відносин СНУ ім. Лесі Українки.

1 червня 2017 р.
Інші новини за рубриками: Міжконфесійні контакти, Церква і держава, Луцький міський деканат, Священик Микола Савчук
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери