Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниРотченкова НаталіяЛуцьк: визначено вчителя року з духовно-моральних дисциплін
Новини

Луцьк: визначено вчителя року з духовно-моральних дисциплін

Наталія Ротченкова

Наталія Ротченкова, вчитель луцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 17 та Центру християнського виховання дітей і молоді у Луцьку здобула перемогу в другому (обласному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017 з предметів духовно-морального спрямування».

У цьому турі взяли участь 11 учителів, які читають у школах курс «Основи християнської етики». Конкурсанти відповідали на запитання письмового тесту на знання Святого Письма й основ історичного релігієзнавства, презентували досвід роботи і майстер-клас елемента уроку, брали участь у дебатах (розв’язання актуальних проблемних ситуацій на духовно-моральну тематику). Членами журі були науковці, педагоги-практики, представники релігійних конфесій, зокрема, директор головної недільної школи нашої єпархії священик Сергій Медвєдєв.

Захід проходив у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти (вул. Винниченка, 31).

Матінка Наталія є дружиною священика Андрія Ротченкова, настоятеля парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії в Луцьку.

27 лютого 2017 р.
Інші новини за рубриками: Діти і молодь, Міжконфесійні контакти, Луцький міський деканат, Протоієрей Сергій Медвєдєв, Священик Андрій Ротченков, Наталія Ротченкова
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери