Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниПрисяжнюк Володимир, протоієрейОстанній дзвоник: освячення пам’ятних знаків загиблим бійцям
Новини

Останній дзвоник: освячення пам’ятних знаків загиблим бійцям

Душпастирі луцького районного деканату в день останнього дзвоника не лише благословили випускників шкіл, а й освятили меморіальні дошки спочилим героям на фасадах навчальних закладів.

Зокрема, у селі Гірка Полонка луцький районний благочинний, настоятель місцевої парафії Архістратига Михаїла протоієрей Володимир Присяжнюк очолив чин освячення пам’ятної дошки солдату Збройних сил України Ігореві Климюку на школі, випускником якої був загиблий. У своєму слові о. Володимир наголосив, що чужих дітей немає і це горе є спільним для всього села. Тому ми не повинні ділитися, а навпаки, об’єднуватися, аби разом здолати усі труднощі.

На заході були присутні голова РДА Ігор Ярмольський, сільський голова Ніна Симонович, директор школи Василь Мацялка, батьки загиблого, вчителі та учні.

Цього ж дня настоятель однойменної парафії у с. Підгайці протоієрей Іван Гуреєв освятив пам’ятну дошку загиблим бійцям роти патрульної служби поліції особливого призначення «Світязь» Мирославу Столярчукові та Володимиру Іщукові. У своєму слові душпастир закликав аби підростаюче покоління пам’ятало про подвиг односельчан, які захищали рідну землю. У молитві взяв участь сільський голова Юрій Семенюк.

Ігор Климюк загинув 10 січня 2017 р. під час обстрілу с. Новозванівка Луганської області, а бійці роти «Світязь» – у серпні 2014-го при виході з «Іловайського котла».

27 травня 2017 р.
Інші новини за рубриками: Діти і молодь, Церква і держава, Луцький районний деканат, Священик Іван Гуреєв, Протоієрей Володимир Присяжнюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери