Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниПрисяжнюк Володимир, протоієрейКапелани відвезли пасхальні дарунки на Донбас
Новини

Капелани відвезли пасхальні дарунки на Донбас

Вручивши великодні гостинці дітям із сімей волинських учасників АТО, громадська організація «Військові капелани Волині» поспішила поділитися пасхальною радістю на Сході України.

25–29 квітня луцький районний декан протоієрей Володимир Присяжнюк, протоієреї Іван Гуреєв (Підгайці) та Віталій Антонюк (Забороль) відвезли в зону АТО смачні вироби та різну гуманітарну допомогу. Це було призначено для дитячих садків, зокрема, у Мар’їнку, та військовиків – у розташування 92-ї окремої механізованої бригади й батальйон «Світязь», де волинські панотці душпастирювали раніше. Повсюди вони служили заздоровні молебні, а подекуди й навчали великодніх звичаїв.

До поїздки долучилися також парафія Успіння Пресвятої Богородиці в с. Гаразджа Луцького районного деканату (настоятель протоієрей Андрій Мовчанюк) та православна громада Праведної Анни з чеського міста Плзень. Її настоятель протоієрей Йоан Поланський привіз усе зібране одновірцями в Україну.

Окрім матеріального, капелани розповсюджували й духовне: газету «Волинські єпархіальні відомості» та збірник художніх творів «Донбас – Волинь: в обіймах молитви», виготовлений Волинським осередком Спілки християнських письменників.

3 травня 2017 р.
Інші новини за рубриками: Церква і держава, Капеланська служба єпархії, Протоієрей Віталій Антонюк, Священик Іван Гуреєв, Протоієрей Володимир Присяжнюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери