Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниПрисяжнюк Володимир, протоієрейКапелани долучилися до «Труханівської січі»
Новини

Капелани долучилися до «Труханівської січі»

4 листопада 2016 р. На Театральному майдані Луцька. Світлина з сайта Volynnews.com Члени ГО «Військові капелани Волині», зокрема, луцький районний декан протоієрей Володимир Присяжнюк, протоієрей Андрій Мовчанюк, ієромонах Макарій (Дядюсь) взяли участь у всеукраїнській акції «Потяг єднання України „Труханівська січ“».

Мета проекту – єднання України. Активісти їздять у різні її регіони, де ознайомлюють людей із можливостями військової служби за контрактом, проводять тематичні заняття з військової справи тощо.

Душпастирі зустріли гостей на луцькому залізничному вокзалі та долучилися до запланованих заходів. Зокрема, священнослужителі відправили панахиди біля пам’ятника Василеві Мойсею, який загинув на Майдані, та на місці, де спорудять пам’ятник воїнам АТО на меморіалі «Вічна слава». Також відслужено заупокійну молитву на Театральній площі обласного центру, перед фотостендом загиблих на Майдані та в АТО волинян.

У словах капелани наголошували, що герої не вмирають, доки ми пам’ятаємо про них, молимося за упокій їхніх душ. Адже наші бійці виконали заповідь Божу – поклали свою душу за ближніх.

5 листопада 2016 р.
Інші новини за рубриками: Капеланська служба єпархії, Ієромонах Макарій (Дядюсь), Протоієрей Андрій Мовчанюк, Протоієрей Володимир Присяжнюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери