Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниПрисяжнюк Володимир, протоієрейВійськові капелани єпархії відвідали зону АТО
Новини

Військові капелани єпархії відвідали зону АТО

З благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла 11–15 вересня проходила чергова капелансько-волонтерська поїздка на Схід України. Нею завершено акцію «Подаруй дитині можливість учитися», в рамках якої проводився збір канцелярського приладдя та подарунків для дітей-сиріт Донбасу.

Цього разу в дорогу вирушили луцький районний декан протоієрей Володимир Присяжнюк, протоієрей Андрій Мовчанюк (с. Гаразджа), протоієрей Іван Гуреєв (с. Підгайці), священик Олександр Вронський (Луцьк) та незмінний водій Ярослав Керда.

Душпастирі відвідали дитячі будинки Авдіївки та Краматорська, де передали гуманітарну допомогу: речі, необхідні для навчання, одяг, іграшки, гостинці. У Мар’їнці, в будинку творчості, капелани не тільки залишили подарунки: директорові цього закладу Аліні Коссе вручено церковну медаль «За жертовність і любов до України». Також у цьому місті відвідали каплицю, облаштовану протоієреєм Ігорем Бігуном із Володимира-Волинського, який зараз перебуває у Мар’їнці в черговій капеланській ротації.

В інтернаті Слов’янська волиняни окрім гуманітарної допомоги вручили дітям молитовники, надруковані шрифтом Брайля.

Із рук митрополита Луцького і Волинського Михаїла військові капелани передали єпископові Луганському і Старобільському Афанасію 20 ранців з повним канцелярським начинням для дитячого будинку Старобільська.

Акцію «Подаруй дитині можливість учитися» проводила ГО «Військові капелани Волині» з благословіння правлячого архієрея. У ній взяли участь парафіяни Луцьких районного і міського деканатів, місцеві школи, зокрема, гімназія № 14, ЗОШ № 20 та 24 в обласному центрі, школи в селах Гаразджа, Княгининок, Піддубці тощо.

16 вересня 2016 р.
Інші новини за рубриками: Благодійність, Капеланська служба єпархії, Луцький міський деканат, Луцький районний деканат, Священик Олександр Вронський, Священик Іван Гуреєв, Протоієрей Андрій Мовчанюк, Протоієрей Володимир Присяжнюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери