Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниПрисяжнюк Володимир, протоієрейПравлячий архієрей очолив празник у Струмівці
Новини

Правлячий архієрей очолив празник у Струмівці

3 липня 2016 р. Храм Всіх святих землі української у Струмівці. Світлина інформаційної служби єпархії.

З нагоди престольного свята і 15-річчя заснування парафії митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію у храмі Всіх святих землі української в цьому селі Луцького районного деканату. З ним співслужили канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, декан протоієрей Володимир Присяжнюк, настоятель парафії протоієрей Михайло Янкевич.

У проповіді владика зауважив: спостерігаючи за сучасним життям, може виникнути думка, що сьогодні немає святих. Але це не так. Ми пізнаємо все в порівнянні. Й лише після смерті людини можемо сказати, що вона жила по-святому, праведно. Тому, дбаючи про своє земне життя, постійно поспішаючи, належить піклуватися і про духовне. «Шість днів треба бігти, а на сьомий зорієнтуватися, чи туди біжиш». Часто ми ставимо собі за приклад тих, про кого після смерті згадують, що вони благочистиво провели життя. А проходить час і про них кажуть: «Напевно, ми їх причислимо до лику святих» – не просто для того, аби згадувати, а щоб наслідувати, щоб пам’ятати не тільки зараз, а з року в рік.

По завершенні Літургії вручено церковні нагороди. Чергову відзнаку отримав о. Михайло, а також меценати і регент хору.

5 липня 2016 р. Інші новини за рубриками: Луцький районний деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Володимир Присяжнюк, Протоієрей Микола Цап
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери