Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниПрисяжнюк Володимир, протоієрейУ Садові – перша архієрейська літургія
Новини

У Садові – перша архієрейська літургія

14 серпня 2019 р. Церква Казанської ікони Божої Матері с. Садів Луцького районного деканату. Світлина інформаційної служби єпархії

У парафії Казанської ікони Божої Матері цього села Луцького районного деканату, що недавно возз’єдналася з Православною церквою України, відбулась перша архієрейська служба Божа українською мовою.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл прибув до Садова у день винесення чесного і животворчого хреста Господнього та вшанування мучеників Маккавеїв, їх матері Соломонії, вчителя Єлеазара.

Вітаючи учасників торжества, владика закликав частіше ходити до церкви, щоб підігрівати ту любов, яка в нас є. Тоді з чистим серцем можна побачити й відчути Бога. Залежно від наших вчинків, ми стаємо або святішими, або більш грішними, пояснив архіпастир. Але щасливим можна бути тільки з Богом. Щастя – це особистий піднесений стан нашої душі.

Також високопреосвященний закликав не бути байдужими один до одного, намагатися жити правильно, зміцнювати свої релігійні погляди, кріпитись у вірі, наслідуючи мучеників Маккавеїв. Адже маючи віру і настійність, можна звернути будь-які гори.

З архіпастирем служили декан протоієрей Володимир Присяжнюк, настоятель парафії священник Назар Партика та інше духовенство. Після хресної ходи відбулося традиційне освячення зілля, меду і маку.

15 серпня 2019 р. Інші новини за рубриками: Луцький районний деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Володимир Присяжнюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери