Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниПаломництвоПрощі в середині осені
Новини

Прощі в середині осені

30 вересня – до Манявського скита. В програмі також: Манявський водоспад; Спасо-Преображенський монастир; цілюще джерело «Дзвіньоха»; криниця Святого Духа біля Галича; Блаженний камінь. Виїзд – 30 вересня о 04.00. Повернення – 30 вересня о 23.30. Пожертва 1000 грн. Необхідно мати посуд для освяченої води та одяг для окунання (за бажанням).

1 жовтня – до Зарваниці і Тернопільського духовного центру. Виїзд о 6.30. Пожертва 700 грн. Необхідно мати посуд для освяченої води та одяг для окунання (за бажанням).

8 жовтня – до святинь Львова, Трускавця та Борислава. Виїзд о 6.00. Пожертва – 750 грн.

13 – 14 жовтня – до святинь Польщі: Ченстохова, Краків, Величка. Виїзд від кафедрального собору Святої Трійці 13 жовтня о 7.00. Зголошуватися не пізніше ніж за п’ять днів. Пожертва – 130 євро.

16 – 23 жовтня – до святинь Греції.

28 – 29 жовтня – до Кам’янця-Подільського, Бакоти і Тернопільського духовного центру. Пожертва – 2500 грн.

Листопад – до Святої Землі (проща «Дорогою Ісуса Христа»): Хайфа – долина Армагеддон – Назарет – Кана Галілейська – гора Фавор – біблійна Галілея – Ярденіт – гора Сіон – Ейн-Карем – Віфлеєм – Єрусалим – Віфанія – Юдейська пустеля – Єрихон – Мертве море – Лідда – Кумран. Зголошуватися не пізніше ніж за два тижні.

Реєстрація – не пізніше ніж за день до початку прощі (якщо не зазначено інше). Виїзд на всі прощі – від Свято-Троїцького собору в Луцьку. Докладніша інформація та реєстрація – у паломницькому центрі єпархії «Україна» (керівник Лариса Савчук) за тел. (050) 812-09-79.

25 вересня 2023 р.
Інші новини за рубриками: Паломництво, Управління єпархії, Лариса Савчук
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери