Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниОринчак Іван, протоієрейІдучи до Парижа, мандрівники зупинилися на молитву
Новини

Ідучи до Парижа, мандрівники зупинилися на молитву

Члени громадського об’єднання «Світами», які за благословенням Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета пішки подорожують із нашої столиці до французької з іконою Богоматері «Нерушима Стіна» («Оранта»), відвідали святині Ковельщини.

10–14 травня в райцентрі настоятель собору Благовіщення Пресвятої Богородиці протоієрей Василь Мичко щодня служив для них молебні, акафісти, долучились вони й до Літургії.

11 травняподорожани прибули в с. Колодяжне, де настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця протоієрей Іван Оринчак помолився з ними в церкві.

Метою походу, що почався 20 квітня в Києві з храму Благовірного князя Ярослава Мудрого (т. зв. Мала Софія), є спроба відтворити ймовірний маршрут дочки цього святого Анни Ярославни зі столиці Русі до Парижа. Як весільний посаг князівна взяла Новий Завіт, писаний по-слов’янськи, що згодом під назвою Реймське Євангеліє став святинею французів, тож кияни пройдуть і через місто Реймс. Друга ціль подорожі – представлення європейцям самобутньої культури українського народу.
15 травня 2017 р.
Інші новини за рубриками: Паломництво, Протоієрей Василь Мичко, Протоієрей Іван Оринчак
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери