Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниНецькар Микола, протоієрейУ Луцьку відбувся Страсний хресний хід
Новини

У Луцьку відбувся Страсний хресний хід

14 квітня 2017 р. Страсний хресний хід від церкви Йоана Богослова, що в Замку Любарта до кафедрального собору Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії. В обласному центрі відбулася загальноміська хода з 12-ма зупинками (стояннями), що відображають останні події земного життя Христа. Процесія, яку очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл, цього року розпочалася від церкви Йоана Богослова, що в замку Любарта.

Стояння відбулися: у замковій церкві, Свято-Архангельському чоловічому монастирі (вул. Кафедральна, 16), на місці розстрілу політв’язнів колишньої Луцької тюрми, перед пам’ятником жертвам політичних репресій, що на Замковій площі, на місці страти мученика Данила Братковського (середньовічна площа Ринок, вул. Драгоманова), біля крипти Хрестовоздвиженської церкви (вул. Данила Галицького, 2), перед пам’ятником християнському милосердю волинян (територія храму Воздвиження хреста Господнього), на місці майбутньої каплиці ікони Волинської Божої Матері (біля Луцького міськрайонного суду), на місці, де постане церковця «Небесної сотні» (вул. П’ятницька Гірка), на перехресті вулиць Кривий вал та Лесі Українки, на Театральному майдані перед фотостендом загиблих бійців, у кафедральному соборі Святої Трійці.

Під час хресного ходу згадали не лише страждання нашого Спасителя, але вшанували волинських мучеників, які боролися за Україну. Молилися за нашу Батьківщину та її воїнів, припинення війни, за благословення Боже для Волинського краю, за Луцьк і його мешканців.

Після хресної ходи у головному храмі єпархії відправили Вечірню з винесенням плащаниці Господа нашого Ісуса Христа.

14 квітня 2017 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Луцький міський деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Микола Нецькар, Протоієрей Михайло Онищук
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери