Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниНецькар Микола, протоієрейУ Луцьку відспівали загиблого воїна Сергія Мокренка
Новини

У Луцьку відспівали загиблого воїна Сергія Мокренка

У кафедральному соборі Святої Трійці відправляють чин похорону військовослужбовця 54-ї ОМБр, який загинув у зоні АТО. Світлина інформаційної служби єпархії.

У кафедральному соборі Святої Трійці відправили чин похорону військовослужбовця 54-ї ОМБр, який загинув у зоні АТО. Богослужіння очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Із ним правив декан собору протоієрей Микола Нецькар та інше духовенство.

«Церковний дзвін своїм заупокійним звуком скликав нас сьогодні в цю ранішню пору до храму», – сказав владика у своєму слові. В умовах війни для всієї громади кожна смерть є потрясінням. Усі ми спостерігаємо за тим, що відбувається на Сході, й чекаємо, що нарешті це закінчиться і ми спокійно заживемо. Але війна продовжується і, на превеликий жаль, забирає молодих, здорових, сповнених життя людей, «кладучи їх на вівтар нашого з вами щасливого майбутнього». Тому сьогодні ми стоячи біля труни цього героя, нагадуємо собі, хто ми є в цьому житті та що ми зробили для своєї держави. Нехай сьогоднішній день скорботи стане для нас днем гідності й наслідування прикладу цього бійця. Наша молитва лине до Господа за спокій Сергія.

Також архієрей звернувся до батьків спочилого: «Ми пишаємося вашим сином. Ми дякуємо вам за нього. Дякуємо, що виростили не просто доброго сина, а славного героя України».

Після відправи військовослужбовця повезли до рідного Шацька, де Сергій останній раз переночував у своєму домі. У селищі із загиблим будуть прощатися на Центральній площі.

Сергій Мокренко загинув 28 лютого 2017 р. на 23 році життя в бою на Світлодарській дузі. Того дня солдат мав отримати орден «За мужність». Раніше Сергій воював у «Правому секторі»; поранений, вийшов із Іловайського котла, служив в «Азові». Перебуваючи у складі 54-ї ОМБр на Світлодарській дузі, знову був поранений наприкінці минулого року.

2 березня 2017 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Микола Нецькар
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери