Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниНецькар Микола, протоієрейЄпархія вшанувала свято Миколая Чудотворця (доповнено)
Новини

Єпархія вшанувала свято Миколая Чудотворця (доповнено)

19 грудня 2016 р. Традиційне засвічення наворічної ялинки на Театральному майдані Луцька. Світлина інформаційної служби єпархії.

В обласному центрі та деканатах єпархії відбулися святкові богослужіння, духовенство й миряни організовували й брали участь у різноманітних заходах до цього дня.

Так, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, студенти Волинської православної богословської академії були учасниками традиційного засвічення новорічної ялинки на Театральному майдані обласного центру. У слові владика побажав, щоби святковий настрій панував не лише в домівках, а й у серцях людей.

Декан кафедрального собору Святої Трійці протоієрей Микола Нецькар взяв участь у відкритті різдвяної шопки біля головного корпусу Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки та освятив її.

Кілька виступів провели вчителі й учні Центру християнського виховання дітей та молоді. Зокрема, Миколаївське свято влаштовано для воїнів АТО та ветеранів Другої світової війни у військовому госпіталі, на Театральному майдані Луцька біля прикрашеної ялинки та в Свято-Троїцькому соборі.

Голова благодійного фонду «Матері Божої неустанної помочі» протоієрей Микола Гінайло передав подарунки дітям, які відвідують футбольну секцію у селі Зимному Володимирського районного деканату. Окрім того, за сприяння цієї організації та Володимир-Волинської міської ради зібрано речі, які передали на Донбас.

Багато священнослужителів відвідали урочистості, які організовували навчальні заклади.

22 грудня 2016 р. Інші новини за рубриками: Діти і молодь, Волинська православна богословська академія, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Протоієрей Сергій Медвєдєв, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Микола Нецькар
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери