Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМіжконфесійні контактиНауковці обговорили канонічність Українського Православ’я
Новини

Науковці обговорили канонічність Українського Православ’я

Ректор ВПБА протоієрей Володимир Вакін бере участь в конференції «Канонічність Українського Православ’я: історія проблеми» через Скайп. Світлина з сайта Vpba.org

Волинська православна богословська академія стала співорганізатором міжнародної науково-практичної конференції «Канонічність Українського Православ’я: історія проблеми». Захід відбувся в Києві, в історичному комплексі Святої Софії, за участю представників християнських конфесій України та Православних Церков за її межами.

Учасникам конференції зачитали вітальний адрес митрополита Луцького і Волинського Михаїла, в якому, зокрема, владика відзначив актуальність її проблематики, оскільки «вона давно вже вийшла за межі лише богословського диспуту, а сягнула основ національної безпеки та цілісності нашої Вітчизни». Архієрей зауважив, що ми стали свідками, «як російсько-імперська пропагандистська машина використовує РПЦ та її філіал в Україні для своїх виключно політичних та завойовницьких амбіцій». Тому нашою зброєю є правда, оскільки істина має силу сама в собі.

Ректор ВПБА протоієрей Володимир Вакін, перебуваючи в Луцьку, виступив через скайп на пленарному засіданні конференції. Тема його доповіді – «Еклезіолігічне осмислення поняття автокефалії та вихідні канонічні умови його отримання».

Основними темами обговорення стали актуальні питання історії та канонічного права з часів зародження, становлення і розвитку Українського Православ’я.

Під час конференції проведено круглий стіл на тему «Церква та суспільство: взаємовідносини, виклики, відповідальність».

22 травня 2016 р.
Інші новини за рубриками: Міжконфесійні контакти, Волинська православна богословська академія, Протоієрей Володимир Вакін
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери