Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМистецтво25-ліття архієрейського хору «Оранта»
Новини

25-ліття архієрейського хору «Оранта»

27 листопада 2015 р. Концерт архієрейського хору «Оранта» в луцькому Палаці культури з нагоди ювілею. Світлина інформаційної служби єпархії

З нагоди ювілею відомий творчий колектив дав великий концерт у луцькому міському Палаці культури. Під проводом художнього керівника заслуженого діяча мистецтв України Василя Мойсіюка співці вперше виконали духовний твір англійською мовою; звучали піснеспіви не тільки українською, а й церковнослов’янською, твори сучасних композиторів та світової класики.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл у вітальному слові зазначив: «Вони невидимо предстоять разом зі всіма у храмі та допомагають священнослужителям звершувати Літургію в кафедральному соборі». Ми чуємо ваші голоси за Богослужінням, звернувся архієрей до виконавців, ваш спів наближає до Бога. Високопреосвященний побажав хористам, аби їх мистецтво навертало людей від гріховного стану на шлях праведний.

Святковий захід відвідали канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, інше духовенство обласного центру, викладачі та студенти Волинської православної богословської академії, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик та міський голова Микола Романюк.

Завершився концерт спільним виконанням «Молитви за Україну».

1 грудня 2015 р. Інші новини за рубриками: Мистецтво, Єпархія, Волинська православна богословська академія, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Микола Цап
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери