Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМистецтвоВ єпархії пройшли різдвяні благодійні концерти (уточнено, додано фотосесію)
Новини

В єпархії пройшли різдвяні благодійні концерти (уточнено, додано фотосесію)

10 січня 2016 р. Вечір колядок в ковельському соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці. Світлини з архіву протоієрея Василя Мичка

З благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла за участю священичих, церковних, аматорських хорів та вихованців недільних шкіл у деканатах відбулися різдвяні благодійні заходи.

Зокрема, луцька парафія Холмської ікони Божої Матері під проводом настоятеля міського декана протоієрея Михайла Онищука взяла участь в акції «Спільна коляда», що проходила на Театральному майдані під час міжнародного етнофестивалю «Різдво у Луцьку». Впродовж фестивалю тривали благодійні акції «З Різдвом у серці», «Поділись святом з солдатом». Майстри зі своїми вихованцями виготовляли сувеніри, які будуть передані бійцям АТО.

Вечір колядок «Бог предвічний народився» за участю хорових колективів відбувся у Володимирському міському деканаті. Із привітаннями виступили декан протоієрей Юрій Пилипець та перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

Уперше благодійний концерт «Різдвяні мотиви» пройшов у будинку культури с. Дубова Ковельського районного деканату під керівництвом благочинного протоієрея Івана Бониса. Він виступив із вітанням та зазначив, що Різдво Христове – то найперш духовне свято, яке об’єднує всю родину. Присутні почули колядки у виконанні хору священиків, церковних хорів благочиння, учнів недільної школи місцевої парафії Великомученика Юрія Переможця, квартету «Лелія». Головна мета проведення концерту – підтримка воїнів АТО, двох важкохворих людей, а також громад деканату, де будуються каплиці. Отець Іван вручив хоровим колективам подяки декана.

Вечір колядок пройшов також у ковельському соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці, в якому взяло участь духовенство луцького кафедрального собору Святої Трійці. Під керівництвом настоятеля парафії протоієрея Василя Мичка виступив місцевий соборний хор, інші церковні, аматорські хори та вихованців недільної школи.

Благодійний концерт у Локачах відбувся вже п’ятий раз у районному будинку культури. Зі вступним словом і привітанням до присутніх звернувся декан протоієрей Ігор Дружинець. Під час заходу зібрано 18 070 грн для допомоги на операцію воїну АТО із села Затурці Олександрові Світличному. Отець Ігор вручив хоровим колективам дипломи та подяки декана.

Громада Рівноапостольного князя Володимира, що в Ковелі, разом із настоятелем протоієреєм Віталієм Лехкобитом пройшла хресною ходою на подвір’я церкви Воскресеніє словущеє УПЦ (МП) і привітала її прихожан та священиків з Різдвом Христовим. Віряни спільно співали колядки та просили у Бога миру для України. Насамкінець отець Віталій закликав усіх до єднання і запросив сусідів спільно славити Спасителя на подвір’ї Свято-Володимирського храму.

Горохівський декан протоієрей Андрій Сидор передав солодощі дітям воїнів, які повернулися додому зі Сходу України. Школярі навчально-виховного комплексу «ЗОШ І–ІІІ ст. – гімназія», що в райцентрі, віншували і колядували родинам військовослужбовців. Цим сім’ям передано грошову допомогу від дирекції школи.

За участю церковних хорів Горохівського деканату та працівників районного відділу культури відбулася благодійна коляда «Повертайся додому живим» у приміщенні будинку культури «Просвіта». Присутніх привітали о. Андрій Сидор, голова райдержадміністрації Любов Матвєєва, голова районної ради Тарас Щерблюк та міський голова Віктор Годик. Під час колядування проводився збір коштів для потреб воїнів АТО (зібрано 22 084 грн).

У Володимир-Волинському РБК пройшов благодійний концерт «Вифлеємська зірка» за участю церковних хорів та недільних шкіл райдеканату. Розпочинаючи програму, районний декан протоієрей Євген Шевчук наголосив на важливості колядки для кожного християнина та її роль у національно-духовному вихованні нації. Розпочав захід хор священиків цього благочиння. У концерті взяло участь 17 хорових колективів та чотири недільні школи. На зібрані кошти закуплено медикаменти, які будуть відправлені в зону АТО.

23 січня 2016 р. Інші новини за рубриками: Мистецтво, Володимирський міський деканат, Горохівський деканат, Локачинський деканат, Луцький міський деканат
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери