Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМихалевич Віктор, протоієрейУ луцькому соборі провели молитву за студентів
Новини

У луцькому соборі провели молитву за студентів

17 листопада 2016 р. В луцькому кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії Із нагоди Міжнародного дня студентів 17 листопада в кафедральному соборі Святої Трійці відправили подячний молебень за вихованців волинських навчальних закладів.

Богослужіння провели голова інформаційно-видавничого центру єпархії протоієрей Віталій Собко та капелан Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки протоієрей Віктор Михалевич, співав хор собору «Богоспів» (регент – протоієрей Юрій Хлопецький). У молитві взяли участь викладачі та студенти цього вишу.

«Своє свято ви проведете весело і з розвагами, – зазначив о. Віталій у слові до учасників відправи. – Але важливо нагадати, що запровадити його спонукала доволі нерадісна подія: жорстоке придушення гітлерівцями 1939 року акції протесту в Празі, спрямованої проти окупації». Тож молодим людям цього дня варто присвятити певний час для роздумів про своє покликання й поглянути на життя духовними очима.

За словами священика, студенти завжди – і тоді в Чехії, і нині в Україні – довели, що є найактивнішою частиною суспільства. Тож дякуючи Богові за всі благодіяння, за можливість мирно навчатися, просимо, щоб Господь щедро благословив студентів Волині, аби вони відповідально закладали добрі основи будинку свого життя, сумлінно пізнавали науки й зростали в духовності.

17 листопада 2016 р. Інші новини за рубриками: Діти і молодь, Капеланська служба єпархії, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Протоієрей Віктор Михалевич, Протоієрей Віталій Собко
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери