Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМихалевич Віктор, протоієрейЛуцький священик навчатиме, як бути успішним по-біблійному
Новини

Луцький священик навчатиме, як бути успішним по-біблійному

23 лютого в Центрі відкритої освіти «Оупен» (Луцьк, просп. Волі, 8/5) розпочнуть роботу чергові «Духовні студії зі священиком». Їх проводить протоієрей Віктор Михалевич, капелан Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки і настоятель парафії Апостолів Петра й Павла в с. Коршовець Луцького районного деканату.

Маючи за плечима майже 18 років служіння, душпастир розповідатиме про духовні основи успішності та біблійні закони процвітання. Йтиметься також про те, як діяти християнам в екстремальних ситуаціях, як бути справжнім чоловіком і справжньою жінкою, який задум Творця щодо сімейних стосунків та багато інших питань. Буде час поспілкуватися на широке коло духовних проблем.

Заняття проводитимуться щотижня (для чоловіків – у понеділок із 11 год, для жінок – у вівторок із 18.30) і триватимуть три місяці. Попередній запис за тел.: (098) 497-59-18, (050) 670-45-38. Вартість участі визначається особисто слухачем у формі благодійного внеску.

Представлення курсу «Духовні студії зі священиком» відбудеться 23 лютого, у вівторок: для чоловіків – об 11.00, для жінок – о 18.30.


14 лютого 2016 р.
Інші новини за рубриками: Капеланська служба єпархії, Луцький районний деканат, Протоієрей Віктор Михалевич
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери