Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМанелюк Тарас, протоієрейCвященик відкрив змагання зі спортивного орієнтування
Новини

Cвященик відкрив змагання зі спортивного орієнтування

25 лютого 2017 р. На відкритті Всеукраїнських зимових екстремальних туристичних змагань «Доброволець – 2017» у Цумані. кадр із відео Михайла Мороза Цуманський декан протоієрей Тарас Манелюк взяв участь у відкритті Всеукраїнських зимових екстремальних туристичних змагань «Доброволець – 2017». Цього року вони відбулися на честь загиблих героїв 35-ї сотні Самооборони Майдану «Волинська січ» і почались у Цумані.

Душпастир помолився та окропив учасників заходу. У слові о. Тарас зауважив, що туристам зараз відкривається можливість відвідати місця, пов’язані з людьми, які віддали своє життя за волю і незалежність України. Панотець наголосив: тим, хто поклав своє життя за нашу країну, приємно буде споглядати з Небес, що їхня справа не загинула.

«Доброволець» – командні перегони. Учасникам треба подолати близько 80–100 км. Традиційними пунктами цього змагання є місця боїв УПА, пам’ятні знаки й могили борців за волю України часів Першої та Другої світових воєн, які знаходяться на території Волинської та Рівненської областей.
26 лютого 2017 р. Інші новини за рубриками: Церква і держава, Цуманський деканат, Протоієрей Тарас Манелюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери