Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМакарій (Дядюсь), ієромонахЗакликають підтримати будівництво храму у Волновасі
Новини

Закликають підтримати будівництво храму у Волновасі

27 лютого 2017 р. Кадр з відео звернення щодо розбудови церкви в м. Волноваха Донецької області.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл закликав громаду нашого краю долучитися до спорудження церкви Всіх волинських святих на Донбасі, у м. Волноваха. Владика звернувся з цим закликом під час оперативної наради в облдержадміністрації, де побував на запрошення її голови Володимира Гунчика у перший день Великого посту. Про це повідомив сайт Voladm.gov.ua.

Архієрей зазначив, що таким чином можна потрудитися задля цілісності України. Адже Божий дім на Сході нашої Батьківщини нагадуватиме про волинян, які загинули, захищаючи цей райцентр. «Тож храм буде осередком єдності між Сходом і Заходом України», – наголосив високопреосвященний. Він потрібен, щоб на місце, де загинули бійці 51-ї ОМБр, можна було приїхати і помолитися. Та й самі жителі Волновахи аби пам’ятали, що наші воїни прийшли їх захищати, зауважив владика. Не просто поставити хрест у полі, а збудувати в місті храм, де можна віддати шану бійцям і просити у Бога щасливого майбутнього для всієї України.

Підтримуючи заклик митрополита Михаїла, голова ОДА доручив фахівцям провести розрахунки і, вивчивши документи, вже найближчим часом надати практичну допомогу.

Раніше інформаційна служба єпархії повідомляла, що торік у грудні у Волновасі, яка є містом-побратимом Луцька, керуючий нашою єпархією разом з іншими архієреями відправив чин заснування церкви та поставлення хреста. Вже є дозвіл на будівництво храму. Також там перебуває ієромонах Макарій (Дядюсь), який опікується тією парафією.

28 лютого 2017 р.
Інші новини за рубриками: Церква і держава, Ієромонах Макарій (Дядюсь), Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери